Beyerdynamic DT 770 PRO X Studio headphones closed systems | Beyerdynamic
- TootjadBeyerdynamic
- Mudel: 1000302
- Saadavus: 5
-
221€
Beyerdynamic DT 770 PRO X Studio headphones closed systems | Beyerdynamic
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 251.69 mm |
| Gross height (mm) | 140.43 mm |
| Gross weight | 0.69 kg |
| Gross width (mm) | 218.00 mm |
| Net weight | 0.39 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 112 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Beyerdynamic |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

